| Iku a întrebat:

(dau funda). Astazi mi-a luat mama mea un telefon cu touchscreen. Telefonul este de tip Vodafone 455. Ei cand mi l-a luat nu mi-a luat si alte inlocuitoare de carcasa.
Daca ma duc dupa cateva zile, imi pot lua noi carcase?
(Si, apropo, gasesc husa usor pentru el?)
Multumesc. O zi buna!

3 răspunsuri:
| madamadalin123 a răspuns:

1gasesti husa pentru orice telefon daca vrei
2si eu am un telefon pe touchscreen si mi-am schimbat carcasa la el si am inlocuit telefonul de o gramada de ori(tot ce conteaza este sa ai garantie)
funda!

| cosmincoco a răspuns:

Da iti poti lua si husa la fel...

| BiancaLove123 a răspuns:

Pai du-te la un magazin Vodafone si poti sati cumperi orice husa vrei tu la fel si carcasa doar intreaba de cacasa si iti da si husa tio alegi o platesti si Gata deci e Ok daca te duci dupa cateva zile!

Succes!