| VampiritzaAscunsa a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon nou (HTC Desire 516) pe abonament si mi-a fost portata cartela de Vodafone pe Digi, cu 200 de minute si net nelimitat. Prima data cand am primit factura valoarea acesteia era de aprox 15 lei. Nu prea vorbisem atunci si nu folosisem nici datele mobile fiindca nu mergeau. Am fost la Digi si mi-au activat datele. In ultima luna am facut hotspot la scoala si am stat si eu pe net. Acum factura a venit in valoare de aprox. 100 lei. Asa ca va intreb, daca se presupune ca am net nelimitat, hotspot-ul costa?

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Pai nu ai net nelimitat, ai 3gb dar daca faci hot spot si de conecteaza 3 clase laughing se duce in juma de ora netul pe care tu singura nu puteai sa il consumi

| VampiritzaAscunsa explică (pentru Vvistula):

Am facut pentru. vreo 3 ore pentru o fata si s-au mai conecat azi 30 min 2 colegi.

| Vvistula a răspuns:

Daca au descarcat din app store sau au vizionat clipuri pe youtube, asta e cauza

| VampiritzaAscunsa explică (pentru Vvistula):

Am vizionat clipuri pe YT. Dar chiar de la asta?

| Vvistula a răspuns (pentru VampiritzaAscunsa):

Da, iti mananca foare mult