| Callinn a întrebat:

De doua zile a început sa-mi apară un mic dreptunghi cu reclame pe telefon? Ce pot face? Am dezactivat setările de anunțuri de pe Google Settings și tot îmi apar. Funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti face prea multe. Citeste pe aici: http://playtech.ro/2012/cum-sa-scapi-de-stresul-reclamelor-pe-android/

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai instalat vreo prostie de curand? Exista virusi care se instaleaza impreuna cu unele chestii si iti baga reclame. Antivirusii nu ii detecteaza, dar pot fi stersi manual. Afla numele visusului si cauta tutorialuri. Sau uita-te la memorie si sterge daca gasesti ceva neobisnuit. Am pati-o si eu de mai multe ori, dar mi-a fost usor sa scap de ei: pe calculator, e mai usor sa afli numele virusului.