| AlicEcila a întrebat:

Hei. Cum pot sa-mi fac mai mult spatiu pe telefon fara sa il resetez? Am multe lucruri importante pe el si chiar nu vreau sa il resetez. Am sters poze, aplicatii, dar mereu cand intru pe facebook sau caut ceva pe google, imi apar diferite reclame sau anunturi cum ca am virusi(deşi nu am ). De cateva zile nici camera nu merge mereu... Ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune-i card SD si muta pe el aplicatiile ce le-ai instalat tu, pozele, vidoclipuri, etc. Vezi ce card SD suporta.