| RadXx a întrebat:

Buna TPU...este foarte important pentru mine ce va intreb!
Emag este o firma fantoma? pot avea incredere sa comand de acolo?
Vreau sa imi iau telefonul vonino ego qs as vrea sa stiu daca este bun daca tine mult bateria si cum vi se pare....va rog mut spuneti-mi parerea voastra despre telefon si firma...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si eMag mai e firma fantoma...
Nu e, stai linistit. E o frima extrem de serioasa, duminica am comandat un microfon iar ieri deja mi-a venit, sunt foarte rapizi si seriosi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Multi au cumparat de pe Emag telefoane, laptopuri, tablete etc.Au fantomele de vanzare asa ceva?

| RadXx explică (pentru darrio2007):

Eu m-am referit doar sa nu fie de incredere fiindca am vazut produse care au fost cumparate de acolo si primite fiind au avut zgariata folia de protectie ori altceva...

| darrio2007 a răspuns (pentru RadXx):

Am luat si eu de la ei o tableta si era in stare buna. Functioneaza si acum.

| mona a răspuns:

Nu este o firma fantoma, cunosc persoane care au comandat produse electronice si sunt multumiti, de telefon nu stiu ce sa zic...

| Ichnat a răspuns:

Emag este cea mai mare companie de vanzari electrocasnice... nu e firma "rea"