| anonim_4396 a întrebat:

eu am primit saptamana trecuta un telefon de la Orange gratuit :Huawei y5 si vreau sa il duc la amanet pentru ca nu am ce sa fac cu el. cat la suta din pretul original credeti ca voi primi pe el avand in vedere ca il duc cu tot cu cutie, casti, incarcator si manuale de utilizare? tin sa mentionez ca doar l-am deschis sa vad ce aplicatii are.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei primi cam jumatate din pretul telefonului. Uita-te cat costa in magazinele online si vei afla aproape exact.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

In jur de 100 de ron.Cu mult noroc. Daca Orange ti l-a dat gratuit sa nu te astepti ca este vreo capodopera.