| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un telefon Samsung GT-i5500 si nu stiu cum ma pot conecta la internet... daca aveti vreo optiune...

4 răspunsuri:
| Eeeeu a răspuns:

Setari-wireless si retea -retele mobile- utilizare pachet de date si il bifezi big grin

| IonelaGaby a răspuns (pentru Eeeeu):

Nu am,, utilizare pachet date,, ....am doar roaming de date, nume puncte de acces, utilizare exclusiva retele si operatori de retea...multumesc oricum

| Eeeeu a răspuns (pentru IonelaGaby):

Pai atunci incearca sa apesi lung butonul de inchidere si o sa iti apara acolo "mod date de retea" si apesi pe el daca nici asa nu o sa ti se activeze nu stiu ce sa iti zic

| IonelaGaby a răspuns (pentru Eeeeu):

Nici asa nu mergebig grin ..imi pare rau..am doar mod silentios, mod zbor si oprire..atat.