| iamSeBy a întrebat:

Eu am un telefon Samsung Galaxy GIO, dar nu am nici o optiune de internet mobil, sau WI-FI. Il pot conecta la calculator prin USB astfel incat dupa conectarea cu calculatorul, sa folosesc internetul si pe pe telefon?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Cum sa nu ai WIFI? te auzi ce spui? nu poti intra pe net prin cablu USB. vezi la setari, uita-te atent ca ai WIFI.

| iamSeBy explică (pentru eandopuncttk):

Cu wifi-ul vroiam sa zic ca nu am in casa... adica nu am rooter. si cu USB-ul nu eram sigur.