| iDarcknessxD a întrebat:

Buna TPU ieri adica pe 27 martie a fost ziua mea... Ca cadou am primit un telefon Samsung GT-S7262 si versiunea Android e de 4.1.2. Ei bine nu ma laud dar am fost putin tont la ce a urmat. Am introdus cablul de date in pc si telefon si dupa ce sa instalat ce a trebuit mia aparaut un mesaj... de genu ca nu merge USB este nevoie sa descarc o programa sau aplicatie in Pc. Problema e ca nu stiu care. Puteti sa-mi spuneti unde o gasesc sau macar cum se numeste fara ea nu pot aplica cablul de date sau USB.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Samsung Kies:
http://www.samsung.com/us/kies/
varianta 2.6 pentru ca ai Android 4.1.2

| Zaygon a răspuns:

Samsung Kies e o porcarie ca se initializeaza greu.
Daca vrei sa pui fisiere pe telefon sau sa scoti foloseste Air Droid.