| Flore_Alex_2001 a întrebat:

In aceasta noapte mi-a disparut de tot iconita de semnal din bara, si nu mai pot sa accesez datele mobile deloc.De ce mi-a disparut iconita?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Restart.

| sierra1 a răspuns:

Pornește - repornește datele mobile sau dă-i o căutate rețea

| Flore_Alex_2001 explică (pentru sierra1):

Nu ma lasa sa pornesc sau sa apas pe date mobile...in loc de acel semn cu doua sageti imi apare o fila indoita la coltul din dreapta sus cu un x pe ea!

| sierra1 a răspuns (pentru Flore_Alex_2001):

Pare că ai datele mobile dezactivate (din abonament/cartelă) sau le-ai consumat

| Krax256 a răspuns:

Da un restart la telefon.