| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

În curând e ziua mea de naştere, iar tata ar vrea să-mi ia un cadou mai special, gen un smartphone. M-a întrebat ce părere am de noul Orange Dabi şi eu nu ştiu ce să zic..nu,ă prea pricep la telefoane... Voi ce părere aveţi? Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| alexgalatzi a răspuns:

Dupa parerea mea, telefonul nu e incantator.Procesorul e slab, are sistem de operare proprietar, nu are 3G, etc. Orienteaza-te dupa un telefon cu procesor de minim 800 Mhz, cu Android(sau IOS), si cu memorie interna de minim 2 GB.(Daca vrei jocuri, muzica, sa navighezi bine pe internet, etc.). Exemple:Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy Young, Lg Optimus L3, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor!winking

3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

E foarte bun poti sa-l iei.

| PVAAVU a răspuns:

Iati-l,sau zi-i sa-ti ia unu mai performant ca SAMSUNG Galaxy Ace, S2, Note, IPhone4.Astea-s smartphone-uri de top.

| YourAngelღ a răspuns:

Eu as zice sa iti iei Orange Dabi dar acum tu hotarasti happy