| rebekka11 a întrebat:

Iphone 4s sau Samsung Galaxy S2? Care este mai bune? De ce mi-as cumpara Iphone 4s si nu Samsung galaxy s2? S-au invers :*
Fundita!

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Iphone 4s e mult mai renumit, mai multe aplicatii.

| charleslouboutin a răspuns:

IPhone-ul este mai bun, din cauza sistemului de operare...dar nu isi justifica pretul. Deci mergi pe s2.

| Alexx15 a răspuns:

Samsung galaxy s2 e mai bun.

| mihaelapestrita a răspuns:

Salut. Iti recomand un iphone 4S, este mult mai bun si mai fiabil. Intra aici http://is.gd/E9zY0d sa vezi mai multe detalii si eventual poti face o comparatie intre cele doua

| kristynel11 a răspuns:

Samsung galaxy s2 are procesorul mai puternic, e mai mare. sunt asemanatoare.