| mihaita3vip a întrebat:

Salutare!
Am nevoie urgent de cele mai bune sfaturi in achizitionarea unui telefon.
Samsung Galaxy S6 sau Apple iPhone 6
Care dintre cele doua telefoane este cel mai bun si de ce, de ce iphone si de ce nu Samsung si invers.
Daca voi ati fi in locul meu ce ati alege, si DE CE?
Multumesc!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB, chiar Edge) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| KodrutZ a răspuns:

Galaxy Note 5, daca chiar vrei scula. Daca nu, arunca cu bani aiurea.

| gelu1970 a răspuns:

S6 e superior
tu alege cel ce iti doresti.

| Tinna666 a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie. daca vrei sa te joci, sa te uiti la filme alegi Samsung. daca vrei mai mult pentru poze alegi iphone:p

| mihaita3vip explică (pentru Tinna666):

Cred ca ai gresit, la categoria camera Samsung castiga. Clar!

| Tinna666 a răspuns:

Eu ti-am spus doar ce mi s-a spus si mie intr-un magazin de electronice atunci cand am pus aceeasi intrebare ca tinehappy

| BadBoy1998 a răspuns:

1. Eu as zice iPhone 6 pentru poze, are foarte multe optiuni precum time-lapse sau relanti. iPhone 6 se misca mai repede ca Samsung Galaxy s6
2. Samsung Galaxy s6 este bun pentru gaming. are android de 5.0 si un procesor foarte bun la gaming.
3. Raspuns : Iphone este pentru treburi, bussiness, Samsung Galaxy s6 este pentru gaming