| Georgyyyyyyy66 a întrebat:

Buna TPU..ma tot suna cineva cu privat si m-am saturat..Am un telefon Samsung Galaxy Gt 15500 si as vrea sa fac in asa fel incat sa restrictionez apelurile private..cum as putea face asta? Am auzit ca ar exista si aplicatia blacklist care ar fi buna. daca e o aplicatie buna cum as putea sa o folosesc? Pentru un raspuns concret dau funda!

3 răspunsuri:
| BlackHear7 a răspuns:

Dai la apeluri apoi setari si e ceva cu block uknown numbers...sau uitate aici http://www.wikihow.com/Block-Unknown-Callers

Dar e mai simpla treaba din setari.dar depinde poate e sau nu.

| Georgyyyyyyy66 explică (pentru BlackHear7):

La mine la telefon, adica la setari nu e asa ceva

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Buna. Ca sa blochezi un numar intri pe magazin play de telefonul mobil si cauti call blocking sunt mai multe aplicatii de bocare iei si tu unul la alegere