| orin124 a întrebat:

Buna TPU merge gta3 pe telefonul ALCATEL ONE TOUCH 918 cu procesor single-core de 650MHz ARMv6 mem. RAM de 256 MB ANDROID 2.3.6

Răspuns Câştigător
| Denis15 a răspuns:

Mda,iti va merge, putin sacadat din cauza procesorului, dar iti va merge!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu iti merge...si chiar daca iti merge o sa se miste atat de greu in cat o sa vina sa iti spargi telefonul...

| AlexL28 a răspuns:

Nu va merge deloc, pe bune, e prea slab procesorul, sa nu mai zic de ram, nici nu o sa ti-l deschida

| angemon500 a răspuns:

Iti va merge foarte sacadat asa ca mai bine pas