| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 4. L-am cumparat second hand, este codat pe Suedia. Urmeaza sa il duc la decodat. si am incercat sa imi bag muzica prin iTunes si acolo imi zice ca nu se poate sa bag muzica pentru ca iPhone-ul are un 'passcode' asta inseamna ca din cauza ca este blocat nu pot?! Whatever si nu pot baga aplicatii pentru ca imi cer acel 'passcode' ....Sau este legat de Apple Id? Stiu id-ul dar parola nu laughing

Răspuns Câştigător
| Come1990 a răspuns:

Pai userul este cel vechi (adica persoana de la care ai cumparat iphone-ul), deci trebuie sa iti faci un cont nou. Dupa ce ti-ai facut cont iti schimbi contul vechi din.

2 răspunsuri:
| andreeamee a răspuns:

Te rog sa ma ajuti...Acum iti poti descarca din itunes? Poti sta pe net prin wifi daca este codat? Te intreb pentru ca as vrea si eu sa-mi iau un iphone 4 codat...