| Istrati_Cosmin_1998_fuNW a întrebat:

Mi-am cumparat azi un ZTE Racer 2 si mi-am bagat jocuri printre ele pou, si imi merge binisor dar cum fac sa mearga bine? si la fel si telefonul merge binisor dar vreau mai mult, aa si apropo cum il rotez mi-am luat atatea programe:z4root,superuser,si imi da failed, la z4root dau permanent root si se inchide programul si nu a facut nimica, si imi dati si mie niste jocuri speciale pentru acest telefon, specific ca telefonul meu are 500 MHZ ARM 11 si 512 mb ram.

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

E slab telefonul, nu inteleg cum de vrei performante la acest telefon...eu zic ca era mai bine sa iti iei ceva mai bun (scuze daca te supar)...nu prea ai ce pune pe el, funda?