| xBubbleh a întrebat:

Mi-am cumparat din vara un telefon, Blackberry curve 8520. In ultimul timp bateria nu mai rezista deloc. Il las la incarcat o noapte, dimineata intru putin pe el, raman fara o linie. Mai vorbesc maxim 10 minute la telefon, si la scoala nu se mai deschide din cauza bateriei.
E din cauza telefonului sau a bateriei? Ce trebuie sa fac?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

E din cauza bateriei, trebuie sa o schimbi.

| valentingb a răspuns:

Blackberry mereu au avut probleme la capitolul asta. Bateriile se umfla si pana la urma se strica telefonul din cauza opririlor repetate. Cumpara o noua baterie. Iti recomand www.gsmnet.ro.