| adeea98 a întrebat:

mi-am cumparat recent un telefon Samsung Galaxy S3 mini si de fiecare data cand deschid Magazin Play mi se inchide automat...imi puteti va rog spune ce trebuie sa fac pentru a putea reutiliza Magazin Play?

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,nai cei face telefonul Samsung galaxy s3 mini are buguri grave la soft care se rezolva doar cu o resoftare il duci la baieti de la garantie si le povestesti ce se intampla dar inainte de ale spune dai o revenire la setarile din fabrica la telefon poate se rezolva problemahappy

| piciu25 a răspuns:

Mergi in setari, aplicatii, cauta toate aplicatiile, cauta magazin play, da-i sa stearga datele si sa stearga update-urile, da un restart si deschide play store din nou. NU sunt sigur ca merge, dar poti incerca

| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Mergi in setari, aplicatii, cauta toate aplicatiile, dai in jos pana gasesti descarcari si daca sunt dezactivate activeaza-le si o sa iti mearga. Am avut fix acceasi problema.