| thezbx a întrebat:

mi-am facut optiune prin configuratorul Orange young. Si acolo scria "minute in retea" iar cand am primit optiunea scrie "minute si sms in retea", si pe langa asta, mai am si sms nelimitat in retea. Dar eu cand trimit sms, ma taxeaza din "minute si sms in retea" si astfel nu imi ajung minutele si ma trezesc ca nu imi mai pot folosi telefonul. Ce sa fac? daca sun la ei si vorbesc cu un operator pot sa rezolv ceva? Dau funda

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam noi situatia, te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon, prin mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper