| Lazlo4022 a întrebat:

Buna TPU sad! Mi'am luat azi un S4 replica si l'am scapat pe gresie. Nu mai merge touchscreen'ul. De la o scapare sa nu mai mearga? Nu isi poate revenii cumva sau sa fac eu ceva crying. Nu se poate umbla la el poate il pot repara eu. Va rog ajutati-ma crying

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replica e replica. Nu cred ca se va baga cineva sa o repare, mai ales ca este vorba de chinezarii ordinare facute prin cine stie ce pestera. Cred ca s-a cam terminat cu el, data viitoare poate te gandesti sa iei un telefon.

| Cedry2k8 a răspuns:

La service-uri sa nu te duci ca te scot aia in suturi cu replica....desfa-l si vezi ce are

| Lazlo4022 explică (pentru Cedry2k8):

Si cum as putea sa'l desfac?

| Andr3y007 a răspuns:

Nu trebuia sa iti iei replica. trebuia sa iti iei un tell mai slabut dar care sa nu se strice asa repede. asa sunt replicile.
si legat de tellu tau numai ai ce sa ii faci tu, decat sa il repari.
Funda?

| KodrutZ a răspuns (pentru Andr3y007):

Termina cu timpeniile. Am avut o "replica" cu touchscreen pe care am scapat-o pe gresie de la 1.5 metri din prima zi de i-a sarit capacul si bateria. A mai facut contact cu asfaltul la vreun an si jumatate' dupa aia de s-a zgiriat metalul de pe capac, pe spate. Abia dupa vreo doi ani si ceva mi l-a busit fiica-mea de tot ca l-a bagat in gura si a ajuns saliva la acumulator pe contacte si a facut scurt. Nu m-ar mira sa se poata repara, dar nu am avut timp de asa ceva.