| Delia_Mihaela_1986 a întrebat:

Heei TPU! Știe cineva dacă îmi mai pot repara telefonul și cam cât ar costa? Adică am un s3 acum l-am scăpat pe jos și numai merge ecranul butoanele merg dar ecranul rămâne negru.
p.s. l-am scăpat pe gresiecrying.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A scapat intreg? Daca nu se deschide este placa de baza.Trebuie inlocuita. Daca este in garantie du-te inapoi cu el de unde l-ai cumparat.

| Delia_Mihaela_1986 explică (pentru darrio2007):

Păi da e întreg dar nu merge ecranul. e negru straight face.

| AmBer4MuSic a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si sa il inchizi/deschizi. Mai e in garantie? Daca tot nu merge du-l la servicewinking Funda?:*

| Delia_Mihaela_1986 explică (pentru AmBer4MuSic):

I.am scos bateria și nu merge. am să-l duc la service. și dacă are garanția ce fac cu ea?

| darrio2007 a răspuns (pentru Delia_Mihaela_1986):

Cum adica ce faci cu ea? Ti-l repara in garantie fara sa platesti reparatia.Acum ai inteles?