| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de curand o cartela Orange PrePay. Am 2000 min si sms in retea. De sunat pot, dar nu pot sa trimit mesaje... Cand dau expediere mesaj imi apare,, Esuat". Nr. centru mesaje e corect e bun... ce sa fac?

1 răspuns:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Simplu..inchizi si redeschizi telefonul..si dai restaureare setari fabrica la telefon.dar inainte de asta verifica daca optiunea include si msj in retea sau in alte retele..pentru ca sunt multe optiuni care scrie una si primesti altceva.