| Dariuspeerta a întrebat:

Mi-am luat de curand un Samsung Galaxy S5 si a avut o folie de protectie asa mai desfacuta care am dat-o jos. Nu-mi dau seama daca mai are una sau nu. Cei care aveti acest telefon imi puteti spune daca mai este o folie pe dedesupt sau nu? Nu stiu daca m-am facut inteles prea bine... Va multumesc anticipat si dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Folia de sticlă temperată este cea mai bună. Uite aici un videoclip în care o să vezi ce înseamnă protectie adevărată.
https://www.youtube.com/watch?v=2FhIhQxQO-0

| Dariuspeerta explică:

Cu ce te ajuta folia din sticla? Nu stiu si de aceea intreb

| sandusandu12 a răspuns:

Nu mai are folie de protectie si iti recomand sa-ti pui folie de protectie din sticla