| mariadima a întrebat:

mi-am pus o parola- model la tableta si nu-l mai stiu.am incercat de multe ori si m-i s-a blocat. imi spune sa-mi pun adresa de gmail, si ce credeti, am uitat-o...ce sa fac? nu vreau sa le spun parintilor asta ca nu stiu ce o sa se intample! va rog! ajutati-ma. Urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine sa le spui parintilor decit sa faci o prostie si mai mare. Ori va sti tata sa o depaneze, ori o va duce la un specialist.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Înainte de a pune parola, ai fost sigură că ai memorat-o? Ți-o puteai nota foarte ușor pe o foaie. Dacă tot nu reușești să ți-o reamintești, vorbește cu părinții tăi, poate veți găsi o rezolvare. Succes!