| goodmatz a întrebat:

Mi-am scăpat telefonul Un S4 si când l-am luat de jos, era ecranul negru, am scos bateria, cartela, tot, le-am băgat înapoi, si se deschise 6 secunde dupa se inchis.....Va rog să. Ma ajutati FUNDA

Răspuns Câştigător
| Aaancu135 a răspuns:

Sunt de părere ca displayul nu mai e bun și face șocuri din cauza loviturii. Anyway, ti-aș sugera sa consulți un reparator de telefoane dar sa stai acolo când se uita prin ellaughing oamenii aia sunt cam șmecheriwinking

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Cel mai probabil, este defect :(
TREBUIE să mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| K0sti a răspuns:

Sa ce? Sa-ti cumparam alt telefon, sau ce sa-ti facem? Ce stupizenii de intrebari puteti pune nene...

| Raven5 a răspuns:

Inseamna ca s-a stricat.Depinde unde l-ai scapat, daca impactul a fost puternic si daca l-ai mai scapat vreodata inainte