| InnaArkane a întrebat:

Mi-am spart ecranul la telefon si l-am dus la reparat. Mi l-au dat inapoi in aceeasi zi, toate bine si frumoase pana a inceput sa se dezlipeasca ecranul dar nu suficient de aproape de margine ca sa cada sau sa se dezlipeasca de tot. De asemenea, in ultimele zile(l-am reparat acum doua saptamani) a inceput sa faca chestii singur. Nu raspunde la comenzi, intra in aplicatii, sau suna persoane la intamplare, pe scurt face totul singur. help?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Așă se întâmplă când se apelează la service-uri de cartier unde lucrează amatori cu diplome în loc de tehnicieni.
Problema ta se va rezolva într-un service autorizat, dar autorizat nu de-ăsta de contrabandă cum îs cele de cartier.Succes

1 răspuns:
| Omul96 a răspuns:

Ce telefon ai?