| Crissbaby a întrebat:

Am spart ecranul de la tableta, nu mai raspunde la comenzi se poate schimba ecranul?

12 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cred ca te va costa foarte mult.

| viavo a răspuns:

Salut! http://www.allview.ro/suport-service/ pe acest site poti apela la Allview service

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Da, dar e cam scump

| Beretta a răspuns:

Daca nu mai raspunde la comenzi probabil e spart si touchscreenul, si da se poate schimba ecranul dar e costisitor, acum depinde si de model

| Crissbaby explică:

Va Multumesc :*

| alexz44 a răspuns:

Da, dar sa stii ca o sa fie cam costisitor. Adica acum depinde de tableta; eu am dat 500 ron

| Crissbaby explică (pentru alexz44):

Nu ii Apple, si unde gasesc ecran? straight face

| alexz44 a răspuns (pentru Crissbaby):

La un service autorizat de telefoane.

| K0sti a răspuns (pentru Crissbaby):

"ii" Internet. Ia si cauta si fa comanda!

| Crissbaby explică (pentru alexz44):

Ii Allview si nu gasesc ecran ...niciunde pe net

| Crissbaby explică (pentru K0sti):

De unde? ca nu gasesc!

| justsara a răspuns:

Da, poti sa-i schimbi ecranul dar daca nu e in garantie te costa destul de mult.