| FunditaHaHa a întrebat:

Mi-as dori sa raspundeti la intrebarea asta, e foarte important.straight face
Acum o luna, sau doua, trebuia să-mi vina un nou telefon.(Samsung Galaxy cour 2) Eu în prezent am Allviev A5 Smiley,
Problema e, că în aproape fiecare saptamana mi-l restartam, pentru ca, eu credeam ca o sa vina. Momentan l-am resetat de vro 4-5 ori, și mi-e foarte frica, sa-l mai restartez din nou...
Telefonul pe care il am in prezent )Allviev A5 Smiley) va fi dat la unul din parinti.
Am auzit ca telefonul meu nou, va venii saptamana viitoare... Si atunci sa-l resetez din nou.
Cam de cate ori poate fii resetat?
Va rog frumos raspundeți. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kornelus a răspuns:

Buna seara!
Pe viitor cu noul telefon sa nu-l mai restartezi, decat daca este necesar!
Problema pe viitor cu Allview A5 este ca nu va mai avea viata lunga...
Sau daca mai tine telefonul ii cade softwarul...
Ai putea ca sa iti anunti parintii, nu de alta dar sa nu isi adauge date importante in telefon.
Sau daca este necesar ca sa adauge date importante pe el, sa isi faca si o copie dupa ele.
Sper ca ti-am fost de folos!
Noapte buna!
Numai bine!