| WorldOfTheSkate a întrebat:

mi-s-a stricat telefonul zte racer 2 cu android 2.2, si numai booteaza(nu se mai deschide, ramane doar logoul)l-am dus la vreo 3 din astea cu telefoanele(gsm)si mi-au zis ca e problema de software, acuma l-am dus la altu si a zis ca poate sa-l repare? oare a-r putea? eu l-am stricat deoarece am vrut sa-i maresc versiunea de android si numai mergea.

1 răspuns:
| andreicaia99 a răspuns:

Niciodata sa nu maresti versiunea de androidwinking si telefonul asta e rablament ia-ti altul nou are un baiat asa si nu ii merge nimicwinking ia-ti alt telefon happy legat de problema ta da se poate repara