| Happppy1 a întrebat:

Noi la scoala avem internet wireless si am incercat sa ma conectez si eu. AM Samsung chat 335 si celorlalti colegi le-a mers sa se conecteze numai mie imi aparea nereusit sau nu aparea nimic dupa ce scria conectare.Tin sa mentionez ca un coleg de-al meu are acelasi telefon si ii mergea perfect.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson xperia x10 mini si la fel mi se intampla, la mine e de vina ca e mai vechi si ca l-am scapat de sute de ori. La al tau poate fi din fabrica sau niste aplicatii iti iau din rami nu stiu ce sa iti zic, eu m-am lasat pagubas si mi-am bagat 500 mb pe luna la abonament