| bolaktembel a întrebat:

nu de mult am achizitionat un HTC SENSATION de pe okazii si am o problema in privinta asta, am observat ca imi sta la incarcat in jur de 10 ore ceea ce nu mi se pare normal, stie cineva de ce face asa si cum remediez problema?
dau funda :*

1 răspuns:
| Andi01 a răspuns:

Poate fi de la baterie, de obicei se intampla asa daca e prea uzata. Mai poate fi si de la contacte rupte, asta inseamna ca niste fire care conecteaza bateria de telefon nu mai fac contact cum trebuie. Schimba bateria, si daca nu se rezolva nimic, du-l la un service.