| YouV a întrebat:

nu de mult mi s-a stricat telefonul(Vodafone smart II),iar acum din simpla curiozitate sa vad daca se mai aprinde, a mers, sa aprins.Problema este ca a avut tipar si i l-am uitat.Am incercat sa-mi bag si contul de Google numai ca nici acela nu mai merge.Ce as putea face ca sa-l deblochez?

Răspuns Câştigător
| Aly1337 a răspuns:

Trebuie sa ii dai un hard reset, se face din recoverymode, dar o sa ti se stearga toate datele din telefon, dar nu si de pe card.