| sebytzu99 a întrebat:

Salu TPU..Am un telefon ZTE Racer 2 si ieri mi-a schimbat sora mea modul de blocare ecran si mi-a pus tipar..Si am incercat sa il deblochez de multe ori si acum nu mai merge decat cu contul google si nu il mai stiu si mi-am facut alt cont acum dar tot nu merge.Ce sa ii fac? Cel mai bun raspun Primeste FUNDA :* Multumesc

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Teoretic ai putea sa schimbi contul google cu care functioneaza, daca te lasa. Pe la settings > accounts sau ceva de genul...> add account si apoi il setezi sa mearga pe contul ala.