| SNIPƎR a întrebat:

Buna TPU nu stiti cum as putea sa am internet peste tot? Adica ma refer la o aplicatie sau ceva ca am vazut la un prieten, avea internet peste tot cu ajutorul unei aplicatii, dau funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu avea internet cu ajutorul aplicatiei, avea optiune de net mobil

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Defineste "peste tot"!
Asta poate sa insemne orice, de la tot apartamentul pana la toata galaxia. Mai restrange si tu putin.

| denisadr a răspuns:

Nu iti da nimeni internet asa pe degeaba, singura modalitate de a avea net peste tot este sa iti cumperi un abonament cu net inclus, sau daca tot nu gasesti raspuns pe TPU inhtreaba-l pe acel prieten sau pur si simplu uitate pe telefonul sau, poate o sa gasesti singur respectiva aplicatie.

| SaraSara18 a răspuns:

Poate are internet pe telefon

| punctlinie a răspuns:

Trebuie sa ai trafic de date daca vrei peste tot, daca nu, trebuiesa gasesti o retea wi-fi