| Denisee1 a întrebat:

Aveti sau ati avut vreodata un prieten dintr-o alta tara? Ma refer sa nu va fi vazut niciodata, sa vorbiti doar pe internet.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,tin legatura, pentru schimb de impresii ori alte informari reciproce. Daca te referi la asemenea relatii d.p.d.v.sentimental,nu recomand sa fie luate in serios.

8 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Da, am avut şi nu mergea prea bine. Nu prea poţi avea încredere şi e foarte greu.

O zi bună!

| TashaUhm a răspuns:

Prieten/amic DA`! De ce nu`?

Răspuns utilizator avertizat
| Roland22 a răspuns:

Este o prostie, niciodata nu va functiona.nici sa nu te gandesti la ceva mai mult.cauta-ti pe cineva din tara ta.

| Roxizzz a răspuns:

Te referi la prieten(iubit) sau prieten, adica un amic?

| Denisee1 explică (pentru Roxizzz):

Da, ca si amic. Nici nu poate fi vorba de ceva mai mult. E tocmai din Argentina.