| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy Note 3 LG G2 sau S4. CE sa aleg? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 e printre cele mai bune telefoane din lume merită achiziţionat!

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 happy

| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Galaxy S4, și părinții mei sunt de acord cu asta laughing

| CristinaMaria1987 a răspuns:

S4 http://bit.ly/1mNcXEV (link generat de conversion marketing)

| golban1997 a răspuns:

Eu zic sa alegi Samsung-ul, sper ca te-am ajutat

| LTAA a răspuns (pentru golban1997):

Daca i-ai spune si CARE Samsung, l-ai ajuta enorm.

| Andrey_Andrei_1994 a răspuns:

Eu spun sa alegi Note 3 deoarece este cel mai tare telefon din prezent. Are un procesor foarte puternic si nu se blocheaza nici o data. Poti sa spun ca e de 2x mai bun decat s4 si cu 1.5x mai bun decat g2. Spun asta din propria experienta deoarece S4 nu m-a lasat cu gura cascata ca note 3

| Sîrbu_Mihaella_1998 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy s4 deoarece lucreaza foarte usor si rapit ai acces la internet si mai are sim lte aplicatii interesante