| Petrica123 a întrebat:

Peste vreo 3 saptamani imi va expira cartele de telefon pentru ca nu am m-ai reincarcato.
Care este minimul cu care pot reincarca cartela de telefon ca sa nu-mi expire numarul de telefon?
Daca imi reincarc telefonul fara sa-mi cumpar perioada activa, tot imi va expira numarul de telefon?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la rețeaua de telefonie la care ai numărul, minimul pentru reîncărcare.
Pa, pa.

| digital7shady a răspuns:

Daca ai Cosmote, cartela cu 30 de minute iti va extinde perioada de valabilitate cu 7 zile.winking

| mihai22222 a răspuns:

Ia-ti o cartela de 3 euro

| Cibotaru_Florin_Adrian_1979 a răspuns:

Oricat, cred ca 1 euro o sa fie de ajuns.