| eanadandre a întrebat:

Buna TPU! Pot vinde un Samsung A21S pentru piese? Nu mai porneste din cauza placii si degeaba il mai tin. De asemenea am un A10 cu displayul spart in unele locuri, daca merge sa le vand pentru piese cam cu ce pret as putea sa le dau?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune le pe Olx cu 50 lei bucata mai mult nu i ti va da nimeni, dar sa spui ca le vinzi defecte pentru piese, cei de la servis reparatii telefoane nu cumpără asa ceva, doar pe Olx poti.

| lpavel a răspuns:

La un service da, ti-l iau ei dar nu vrei primi mai mult de 50 lei! Iar o persoana fizica sa-ti cumpere deseurile e foarte putin probabil!