| anonim_4396 a întrebat:

Recent am primit un itunes gift card din Germania in valoare de 15€.am fost nevoit sa schimb store-ul pentru ca altfel era inutilizabil acel card de 15€. Am cheltuit aproape tot ( mi-au mai ramas 0.13 eurocenti ) si acum incerc sa trec din nou pe store-ul francez ( acolo unde locuiesc eu ) si pur si simplu nu ma lasa. Imi spune ceva de genul ca trebuie sa cheltuiesc absolut totul pentru a schimba store-ul. Ce sa fac ca sa pot trece pe store-ul francez? Funda enorma + vot

2 răspunsuri:
| vSpy a răspuns:

Pai daca spune sa cheltuiesti tot incerca sa consumi si cei 0.13 eurocenti sa ai 0.00. 1 motiva ar fi nu te lasa sa folosesti euro de aici acolo sau invers ca poate au valori diferite si faci bani in + zic eu. Deci ca sa poti sa treci pe sotre-ul francez consuma si eci 0.13 si va merge. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru vSpy):

Dar cum
Sa consum 0.13 euro? nimic nu costa 0.13 in appstore