| anonim_4396 a întrebat:

acum 3 luni am primit din Germania un itunes giftcard de 15 euro. am cheltuit aproape tot si cand vreau sa trec pe appstore Romania nu ma lasa pentru ca mi-au mai ramas 0, 13 euro. ce sa fac ca sa trec inapoi pe appstore Romania?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-i cheltui pe orice joc/aplicatie, sau daca merge sa-i donezi cumva. Ce eroare iti da mai exact? Sau ce avertisment, de nu te lasa sa schimbi regiunea?

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Spune ca trebuie sa cheltuiesc tot ca sa pot schimba store. Nu cred ca exista ceva care sa coste 0.13