| Gigi88999 a întrebat:

Recent mi-am luat telefon pe abonament. Când intru la "date mobile" imi dă o limită de 2 gb. Oare dacă consum peste imi vine mai mare plată la abonament?

Răspuns Câştigător
| cristian200313 a răspuns:

Deci, de exemplu eu nu am abonament si am limita de 2 GB, odata ce mi-a venit, am fost avertizat, si deocamdata mai merge
Eu o sa-mi fac abonament, deci sunt sigur ca daca consumi prea mult, nu ti vine mare plata, tot pretul o sa fie acelasi, cred!
Sanatate.