| Ciocan_Alin_2002 a întrebat:

Ce trebuie să fac ca să intru pe internet de pe telefon dacă îmi apare date mobile dezactivate dar nu sunt?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat dacă au fost făcute setările de net pe acest telefon...
Oricum, dacă-l resetezi, atunci trebuie refăcute setările de net!

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Resetează-l din fabrică și încearcă din nou. Atâta timp cât datele mobile sunt activate ar trebui să-ți meargă să intri pe internet.

| Eastwood a răspuns:

Pai daca nu sunt dezactivate poti intra pe internet. Da-i un restart telefonului, daca problema persista mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat, o sa rezolve problema pe loc sau o sa-l trimita in service!