| Websters a întrebat:

s-ar putea sa scot niste mesaje de pe telefon si sa le scot la imprimanta cu destinatarul, ora la care am primit mesajul, am nevoie de dovezi intr-un proces si nu pot sa le citesc de pe telefon pentru ca trebuie adaugate la dosar. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| RaicuBogdan a răspuns:

Faci print screen big grin daca se poate pe telefonul tau. daca ai unul fara android sau simplu. cu taste. nu stiu, faci poza la ecran cu un aparat bun sa se vada tot clar.