| t5h5Andreeahhrth a întrebat:

Scrieti-mi va rog cateva programe pentru a bloca pozele si a le pune cu parola, pentru iPhone.
Multi imi stiu parola de la telefon si se uita in pozele mele cand nu sunt atenta, am mai schimbat-o dar oricum gasesc metode ca sa se uite.
Funda.

2 răspunsuri:
| Rebeles_Bogdan_1974 a răspuns:

Nu stiu daca o gasesti pe iOS dar aplicatia 360 security te poate ajuta. O sa iti pui un model iar cine nu are modelul nu poate intra la fotografiile tale! ☺

| t5h5Andreeahhrth explică (pentru Rebeles_Bogdan_1974):

Eu azi mi-am descarcat-o dar nu e ca pentru android, parola nu le pot pune, dar o sa mai incerc.