| ℓσνє a întrebat:

Buna TPU.Scuzati categoria. Ai alege TELEFONUL sau TABLETA? Si de ce? Mersi anticipat.Dau fundita happy.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tabletă, telefon am de mult!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, altceva se discuta, nu despre telefoane.

| ℓσνє explică (pentru anonim_4396):

Prima data dupa,, buna", am scris,, scuze categoria".

| anonim_4396 a răspuns (pentru ℓσνє):

Avem un regulament care trebuie respectat.Gasesti acolo sui ce scrie despre aceste scuze, folosite in exces.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| treiLEI a răspuns:

Telefon...tableta e ca un computer portabil. adica cred ca telefonul e mai important

| Pufulete8682 a răspuns:

Un telefon este mai portabil si mai ieftin. #ElectroAngel, unele tablete accepta si cartele telefonice.

| ElectroAngel a răspuns:

Telefon pentru ca: De pe el poti suna, Nu esti foarte scump, cand pleci undeva poti sa il ei,
Tableta: Costul este foarte ridicat, nu poti sa suni de pe el, Nu poti umbla cu tableta ep drum ca vine unu si iti da una in cap si teo fura laughing)