| Rizer a întrebat:

E urgant.Am o problema cu un telefon Samsung galaxy fit S 5670. Am vrut sa inchid toate aplicatiile din el care erau active apasand butonul din mijloc, si la scurt timp dupa ce mi s-au inchis nu mi-a mai mers telefonul.Nustiu ce sa-i fac ca nu ma lasa sa intru in meniu de loc.Si imi apare o eroare pe el..Am cautat pe net raspunsuri la problema mea si am gasit cev a de genul ca ar trebui sa-l duc la resoftat/decodat, nu stiu ce sa-i mai fac, nu pot sa-l utilizez, aveti vreo idee ceva? A mai patit cineva asa ceva? Astept un raspuns, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| wLt a răspuns:

Nu cred ca mai ai de facut nimic, du-l la sevice, acolo iti va spune cat te costa si ce are, bafta!