| Rizer a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung galaxy fit S 5670. Am vrut sa inchid toate aplicatiile din el care erau active apasand butonul din mijloc, si la scurt timp dupa ce mi s-au inchis nu mi-a mai mers telefonul.Nustiu ce sa-i fac ca nu ma lasa sa intru in meniu de loc.Si imi apare o eroare pe el..Am cautat pe net raspunsuri la problema mea si am gasit cev a de genul ca ar trebui sa-l duc la resoftat/decodat, nu stiu ce sa-i mai fac, nu pot sa-l utilizez, aveti vreo idee ceva? A mai patit cineva asa ceva? Astept un raspuns, va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Şi eu tot Samsung Galaxy Fit am dar nu am habar ce are, spune-mi ce eroare ţi-a dat, cu exacitate.

| Rizer explică (pentru carhartt):

Buna. UIte ce imi apare
ne pare rau!
aplicatia twLaucher(procesulcom.sec.android.app.twlauncher)s-a oprit in mod neasteptat.incercatidin nou
inchidere fortata.Asta imi spune.

| carhartt a răspuns (pentru Rizer):

Intră în recovery mode ţinând apăsat pe butonul central + butonul de oprire ( lateral dreapta ) şi dupa aia dai pe wipe/data factory reset.

Opreşti telefonul mai întâi după care faci combinaţia aia de butoane.

| carhartt a răspuns (pentru carhartt):

Am uitat să te avertizez, vei pierde toate datele de pe telefon, telefonul o va lua de la zero practic, aşa cum era atunci când l-ai cumpărat.
ps; de preferat, înainte să dai factory reset scoate cardul de memorie şi simul din telefon.
Să mă anunţi dacă ai reuşit!

| Rizer explică (pentru carhartt):

Cu ce apas sa dau combinatia aia care mi-ai scris-o tu ca am intrat in recovery mod mi-a aparut data factoru reset si mam blocat aici.De aici pe ce sa apas? Astept raspuns urgent!

| Rizer explică (pentru carhartt):

Dau delete all users?

| carhartt a răspuns (pentru Rizer):

Poţi da, sau dacă vrei poţi să nu dai, asta nu contează atât de mult.

| Rizer explică (pentru carhartt):

Dar nu merge ca nu stiu pe ce sa apas. Explica/mi mai clar.Da-mi un id de mess.