| Rizer a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung galaxy fit S 5670. Am vrut sa inchid toate aplicatiile din el care erau active apasand butonul din mijloc, si la scurt timp dupa ce mi s-au inchis nu mi-a mai mers telefonul.Nustiu ce sa-i fac ca nu ma lasa sa intru in meniu de loc.Si imi apare o eroare pe el..Am cautat pe net raspunsuri la problema mea si am gasit cev a de genul ca ar trebui sa-l duc la resoftat/decodat, nu stiu ce sa-i mai fac, nu pot sa-l utilizez, aveti vreo idee ceva? A mai patit cineva asa ceva? Astept un raspuns, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| YooAl3x a răspuns:

Eu am patit! daca mai ai garantie la el fugi de unde l-ai luat poate te pot ajuta ce-i de acolo eu asa am facut dar... am un prieten care m-a ajutat ff mult sal refac la un S2 poti sal resetezi daca e! succes!

| Rizer explică (pentru YooAl3x):

Numai am garantie, telefonul a fost cumparat de la o colega si la ea a avut ceva timp de cand la avut dar arata ca nou. Numai merge am incercat aseara tot felul de modalitati, astazi il voi duce la un service la Orange. Oare cat m-ar costa? Am inteles ca in mod normal nu ar trebui sa ma coste nimica, acum nustiu.Eu am galaxy fit 5670

| YooAl3x a răspuns (pentru Rizer):

Nsh sigur cat va costa dar nu ar trebuie sa te coste...Dar iti pot lua maxim 20 lei cred Succes

| Rizer explică (pentru YooAl3x):

Buna! Am fost cu el la service la Orange, ma costa 150 de lei, la germanos 60 de lei, si am mai fost si la alte service-uri mi-a cerut 100 de lei. Dar cand am vazut ca ma costa atat de mult, am venit cu el acasa si m-am uitat peste tot pe internet, am gasit pe youtube un filmulet pe engleza si mam luat dupa ala si l-am facut tot eu singura acasa.Acum bine ca nu am dat bani, ca vad ca la mine in oras e foarte scump! Multumesc oricum! O zi buna.