| aureljeo a întrebat:

stie careva daca la ORANGE, Se mai poate activa inca o cartela goala online, chiar daca in primavara anului curent mi-am activat eu o cartela ca mi sa demagnetizat, si nu am posibilitatea de a merge la magazin, pana spre finele saptamanii viitoare. (ps sunt client vechi pe abonament, )

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Din motive de securite si confidentialitate a datelor, poti schimba cartela SIM doar in magazinele Orange.

O zi buna,
Orange helper

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mai bine sa iei legatura cu un angajat.

| Loridianx a răspuns:

Ai posibilitatea trebuie sa iei legatura cu un cu un angajat si iti spune toti pasii funda?